Titles you rated
- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
- The ScamRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
RunRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5