Movies
Ratings
70
The Gray ManRated ★ 1.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 3.5
Toc TocRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 3.5