Series
Ratings
197- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
86Rated ★ 2.0
86Rated ★ 2.5- The ClubhouseRated ★ 2.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 0.5
2 Days and 1 NightRated ★ 2.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.0
Redo of HealerRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5- Black Clover Season 2Rated ★ 4.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 1.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0