Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
BrainRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
Witch's RomanceRated ★ 1.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
IRISRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0