Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0