Titles you rated
Crying FistRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0