Titles you rated
Batman ReturnsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0