Movies
Ratings
37
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The SalesmanRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0