Titles you rated
The OriginalsRated ★ 3.5- The OriginalsRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 3.0
QueendomRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 1.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5