Movies
Ratings
103
PhoenixRated ★ 2.0
WombRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
BiutifulRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Enter the VoidRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
BeauRated ★ 2.5
MunchausenRated ★ 2.5
The Turtle's HeadRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5