Titles you rated
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0