Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0