Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0