Movies
Ratings
234
The PriestsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.0