Series
Ratings
85
MovingRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5