Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0