Titles you rated
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
50 First DatesRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0