Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0