Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5