Movies
Ratings
551
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0