Movies
Ratings
76
Total RecallRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0