Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 0.5
JumongRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0