Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5