Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 5.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Flower Ever AfterRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
SeventeenRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.5