Titles you rated
The HoursRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
MilkRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Goya's GhostsRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Paris, je t'aimeRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5