Movies
Ratings
602
RED 2Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0