Movies
Ratings
504
WeaponsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0