Series
Ratings
140
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5