Titles you rated
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
GothamRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.5