Movies
Ratings
959
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Francis: The People's PopeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5