Titles you rated
The School for Good and EvilRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 0.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
SoulRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 4.0