Series
Ratings
99
Be PositiveRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Dead SetRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5- Angel's KissRated ★ 5.0