Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0