Movies
Ratings
440
TranscendenceRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Barfi!Rated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
YamakasiRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SpyRated ★ 2.0