Titles you rated
My Oxford YearRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 2.0
La Dolce VillaRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.5
That's AmorRated ★ 2.5
Your Place or MineRated ★ 3.0
Falling for ChristmasRated ★ 2.5
Last ChristmasRated ★ 2.5
The Knight Before ChristmasRated ★ 2.0
The Princess Switch 3: Romancing the StarRated ★ 2.0
The Princess Switch: Switched AgainRated ★ 3.0