Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 3.0
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 3.0
While You Are TemptedRated ★ 3.0- Gokusen SpecialRated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0- Brave Detectives 2Rated ★ 4.5
- Brave Detectives 3Rated ★ 4.5
Brave DetectivesRated ★ 4.5
Crime TriviaRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.0- 국가수사본부Rated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.5