Movies
Ratings
654
Martian ChildRated ★ 4.0
Movie 43Rated ★ 2.5
Machine Gun PreacherRated ★ 2.5
SopyonjeRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 3.5
Mr. Holland's OpusRated ★ 4.0
White BadgeRated ★ 4.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 3.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
The Quick and the DeadRated ★ 3.0
White Men Can't JumpRated ★ 3.5
The Flirting ScholarRated ★ 4.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.5
Toto the HeroRated ★ 4.5
My Stepmother is an AlienRated ★ 3.5
Days of ThunderRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Curly SueRated ★ 4.0