Movies
Ratings
229
The ConcubineRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0