Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Expendables 3Rated ★ 3.5
LockoutRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0