Movies
Ratings
46
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
Safe HavenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0