Movies
Ratings
397
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
SinkholeRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.0