Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
StartupRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Children of NobodyRated ★ 5.0