Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 4.0