Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0