Series
Ratings
19
Inspector KooRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
MistyRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5