Series
Ratings
217- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 3.5
Future ManRated ★ 3.0
Future ManRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 1.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- School Season 1Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 1.5
City HallRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0