Series
Ratings
238- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5- History of ScruffinessRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5