Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 4.0