Titles you rated
ValkyrieRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Rocky VRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
...ingRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0