Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0